1
/
of
1
Green Square Earring with S925 Silver Hook
Green Square Earring with S925 Silver Hook
No reviews
Regular price
€45,00
Regular price
€0,00
Sale price
€45,00
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Leverback earrings with set white cubic zirconia and Emerald Green square cubic zirconia accessory mounted on 4 prongs.
| DIMENSIONS - dimensions: | 7 x 18 mm |
| WEIGHT - weight: | 2 g |
| MATERIAL - material: | SILVER 925 - silver 925 |
| COLOR - color: | RHODIUM - rhodium galvanic |
| Cubic zirconia: | EMERALD - emerald |
| ACCESSORY - accessory: | 7 mm ZIRCON - zirconia |
| ACCESSORY COLOR - accessory color: | BIANCO - white / SMERALDO - emerald |
| APPLICATIONS - applications: | ZIRCONIA - cubic zirconia |
| SETTING - setting: | 4 JAWS / EMBEDDED - embedded |
| CLOSING - closing: | NUN - nun |
| GENDER - gender: | WOMAN - woman |
Share
