1
/
of
2
Luxury Ruby Hoop Earrings, in S925 Silver
Luxury Ruby Hoop Earrings, in S925 Silver
No reviews
Regular price
€99,00
Regular price
€0,00
Sale price
€99,00
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Five-strand hoop earrings with set ruby red zirconia.
| DIMENSIONS - dimensions: | 25 mm |
| THICKNESS - thickness: | 7.4 mm |
| WEIGHT - weight: | 9.6 g |
| MATERIAL - material: | SILVER 925 - silver 925 |
| COLOR - color: | RHODIUM - rhodium galvanic |
| ACCESSORY COLOR - accessory color: | RUBY - ruby |
| APPLICATIONS - applications: | ZIRCONIA - cubic zirconia |
| SETTING - setting: | embedded |
| CLOSING - closing: | FARFALLINA - butterfly |
| GENDER - gender: | WOMAN - woman |
Share
