1
/
of
3
White Tennis Necklace 2.5 mm GOLD, 925 Silver
White Tennis Necklace 2.5 mm GOLD, 925 Silver
No reviews
Regular price
€229,00
Regular price
Sale price
€229,00
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
| Length - length: | 50 cm |
| Length - length: | 50 cm |
| Weight - weight: | 19.5 g |
| Material - material: | SILVER 925 - silver 925 |
| Color- color: | GOLD - gold galvanic |
| Accessory - accessory: | 2.5 mm ZIRCON - zircon |
| Accessory color - accessory: | WHITE - white |
| Applications - applications: | ZIRCONIA - cubic zirconia |
| Setting: | 4-JAW |
| Closing - closing: | DISAPPEARANCE - disappearance |
| Gender - gender: | UNISEX |
Share
