1
/
of
1
Black Zircon Cross Necklace, Stainless Steel
Black Zircon Cross Necklace, Stainless Steel
No reviews
Regular price
€25,00
Regular price
€0,00
Sale price
€25,00
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Necklace with cable chain and cross-shaped pendant accessory with black zirconia, satin finish.
| Length - length: | 45 cm + 5 cm |
| Length - length: | 50 cm |
| Weight - weight: | 6.8 g |
| Material - material: | STEEL - steel |
| Color- color: | STEEL - steel |
| Accessory - accessory: | 16 x 25 mm CROSS - cross |
| Accessory color - accessory: | BLACK - black |
| Processing - processing: | LASER / SMOOTH - smooth / SATIN - satin |
| Applications - applications: | ZIRCONIA - cubic zirconia |
| Setting: | embedded |
| Closing - closing: | PARROT - parrot |
Share
