1
/
of
2
925 Silver Necklace with Multicolor Zircons | Women
925 Silver Necklace with Multicolor Zircons | Women
No reviews
Regular price
€97,86
Regular price
€0,00
Sale price
€97,86
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Diamond-cut cable chain necklace with round pendant accessories set with multicolor cubic zirconia.
| Length - length: | 38 cm + 4 cm |
| Length - length: | 42 cm |
| Weight - weight: | 5 g |
| Material - material: | SILVER 925 - silver 925 |
| Color- color: | GOLD - gold galvanic |
| Accessory - accessory: | 4.2 mm ROUND - round |
| Accessory color - accessory: | MULTICOLOR - multicolor |
| Applications - applications: | ZIRCONIA - cubic zirconia |
| Setting: | embedded |
| Closing - closing: | SPRING HOOK - spring hook |
| Gender - gender: | WOMAN - woman |
Share
