1
/
of
2
Unicorn Bracelet, S925 Silver
Unicorn Bracelet, S925 Silver
No reviews
Regular price
€39,10
Regular price
€0,00
Sale price
€39,10
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Diamond Rolo Chain Bracelet with smooth oval plate and in-line unicorn-shaped accessory with multicolored enamel application.
| Length - length: | 15 cm + 2 cm |
| Weight - weight: | 3.5 g |
| Material - material: | SILVER 925 - silver 925 |
| Color - color: | RHODIUM - rhodium galvanic |
| Accessory - accessory: | 6.5 x 20 mm PLATE - plate / 13 x 10 mm ACCESSORY - accessory |
| Accessory color - accessory: | MULTICOLOR |
| Processing - processing: | SMOOTH - smooth |
| Applications - applications: | SMALTO - glazed |
| Closing - closing: | PARROT - parrot |
| Gender - gender: | CHILD - baby |
Share
