1
/
of
1
INTER Men's Keychain
INTER Men's Keychain
No reviews
Regular price
€29,09
Regular price
€0,00
Sale price
€29,09
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Key ring.
Pendant accessory in the shape of a soccer man with a shirt with blue and black enamel.
| TOTAL LENGTH - total length: | 28 x 72 mm |
| Accessory - accessory: | 27 x 43 mm |
| Material - material: | STEEL - steel |
| Color - color: | STEEL - steel |
| Weight - weight: | 19.4 g |
| Processing - processing: | SMOOTH - smooth |
| Applications - applications: | SMALTO - glazed |
| APPLICATION COLOR - applications color: | BLUE - blue / BLACK - black |
Share
