1
/
of
2
Oval Navetta Earrings with River Pearl, S925 Silver
Oval Navetta Earrings with River Pearl, S925 Silver
No reviews
Regular price
€90,00
Regular price
€0,00
Sale price
€90,00
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Oval-shaped shuttle earrings with white river pearl application and white cubic zirconia set around.
| DIMENSIONS - dimensions: | 14 x 15.5 mm |
| WEIGHT - weight: | 4.8 g |
| MATERIAL - material: | SILVER 925 - silver 925 |
| COLOR - color: | RHODIUM - rhodium galvanic |
| ACCESSORY - accessory: | 8 mm PEARL - pearl |
| ACCESSORY COLOR - accessory color: | WHITE - white |
| APPLICATIONS - applications: | PEARL - pearl / ZIRCONIA - cubic zirconia |
| SETTING - setting: | embedded |
| CLOSING - closing: | FARFALLINA - butterfly |
| GENDER - gender: | WOMAN - woman |
Share
