1
/
of
2
Angel Caller Necklace with Butterflies and Crystals, STAINLESS steel
Angel Caller Necklace with Butterflies and Crystals, STAINLESS steel
No reviews
Regular price
€29,00
Regular price
Sale price
€29,00
Unit price
/
per
Taxes included.
Shipping calculated at checkout.
⚠️ Your tax code is required for the electronic receipt. Please include it in the order notes.
Couldn't load pickup availability
Necklace with a cable chain and a pendant accessory featuring an angel caller rattle with a smooth, polished finish and butterflies set with white crystals.
| Length - length: | 90 cm + 5 cm |
| Length - length: | 95 cm |
| Weight - weight: | 19 g |
| Material - material: | STEEL - steel |
| Color- color: | STEEL - steel |
| Accessory - accessory: | 23.5 mm ACCESSORY - accessory |
| Accessory color - accessory: | WHITE - white |
| Processing - processing: | SMOOTH - smooth |
| Applications - applications: | CRYSTAL - crystal |
| Setting: | embedded |
| Closing - closing: | PARROT - parrot |
| Gender - gender: | WOMAN - woman |
Share
